CZ
CZ

OBCHODNÍK - JUNIOR

Náplň práce:

  • jednání se zákazníky v ŠMT i u zákazníků
  • příprava technicko-komerčních nabídek pro zákazníky
  • účast na oborových veletrzích
  • spolupráce s dalšími odbornými útvary v ŠMT

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou, ale není podmínkou)
  • znalost cizího jazyka AJ/NJ
  • znalost dalšího světového jazyka ŠJ/FJ výhodou
  • výborné komunikativní schopnosti a prezentační dovednosti
  • flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, kreativita, pečlivost
  • ochota cestovat
  • Znalost práce s PC (Word, Excel, Power Point)
  • řidičský průkaz sk. B
  • vhodné i pro absolventy
  • zkušenosti s obchodní činností výhodou

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti s možností osobního růstu
  • Odpovídající, motivující mzdové ohodnocení
  • Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Měsíčně 1200 Kč příspěvek na penzijní / životní pojištění nebo Flexipasy
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování ve firemní jídelně
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměny za jubileum / pracovní výročí / pracovní výkony
  • Slevy pro zaměstnance u smluvních partnerů
  • Nástup možný ihned